Polecane serwisy

zmiksowane.com

Dołącz do nas:

Afrodyzjak w słoiku zamknięty

Afrodyzjak w słoiku zamknięty (2018-09-05)

Czy wiecie, że na Dolnym Śląsku mamy największe plantacje szparagów w Polsce? Wprawdzie sezon na to warzywo trwa od połowy kwietnia do końca czerwca, ale szparagi zdobywają coraz więcej miłośników. Smakosze mogą się nimi delektować przez

czytaj całość

Zdrowie - domowe sposoby

Naturalne sposoby walki z chorobami, ziołolecznictwo - kiedyś stanowiło podstawę leczenia. Wraz z rozwojem medycyny, powstawaniem różnych postaci leków, rozwojem mediów, sposób myślenia troszeczkę uległ zmianie. Dla wielu osób tylko preparaty farmakologiczne były skuteczne, po takie więc sięgały, a domowe metody stały się przeżytkiem. Na szczęście, ostatnio ziołolecznictwo przeżywa renesans. Coraz większą wagę przykłada się do naturalności. Po latach prób i błędów dużo osób znów wraca to tych starych, sprawdzonych metod. Mamy nadzieję, że stworzona przez nas baza domowych sposób walki z różnymi chorobami, okaże się dla Państwa pomocna.

Ostatnio dodane w kategorii

Napar z liści jagody

Napar z liści jagody

Regularne przemywanie naparem wspiera proces gojenia się skóry nie tylko przy chorobach skórnych, również przy lekkich poparzeniach.


Nacieranie pomidorem

Nacieranie pomidorem

Szybkie złagodzenie dla oparzonego miejsca przyniesie nacieranie go schłodzonym pomidorem. Zabieg należy powtarzać do momentu aż ustąpi ból i zejdzie opuchlizna.


brak zdjęcia

Okład z twarogu

Najlepszym środkiem na wszelkiego rodzaju oparzenia słoneczne jest świeży i dobrze schłodzony twaróg.


Sok z jeżyn

Sok z jeżyn

Działanie: Sok z jeżyn obniża temperaturę.


Sok z malin

Sok z malin

Działanie: Sok z malin działa napotnie oraz obniża gorączkę.Polecane

Zapraszamy do poznania się z naszymi partnerami.